گوشیمکو چه خدماتی را ارائه می دهد ؟

 

گوشیمکو به عنوان تنها سامانه ردیابی و کشف گوشی های مفقودی و مسروقی، امکان ردیابی کلیۀ گوشی های موبایل و تبلت های، را انجام میدهد. از طریق سایت گوشیمکو شما قادر خواهید بود در هر ساعتی از شبانه روز به صورت آنلاین، گوشی گم شده خود را در سراسر کشور ردیابی کنید. شما می توانید با مراجعه به قسمت “ردیابی سریع” و تکمیل فرم مشخصات خود و گوشی گم شده تان ، فرآیند ردیابی و کشف گوشی گم شده تان را به بسپارید.

سامانه گوشیمکو که با هدف ردیابی گوشی موبایل و تبلت

که بر اساس الگوریتم های نوین توسط گروهی از کارشناسان فنی و حقوقی گوشیمکو،

برای ردیابی و کشف گوشی های موبایل مفقودی و مسروقه راه اندازی شده است

می تواند راهنمای خوبی برای این مشکل باشد

و گوشی یا تبلت گم شده را در سریعترین زمان ممکن کشف کند.

با راهنمایی کارشناسان گوشیمکو مراحل کشف و پیدا کردن گوشی /تبلت گم شده در چهار مرحله انجام خواهد شد.

این اطمینان به شما داده می شود که این مرکز از تمامی ظرفیت های خود برای پیدا کردن گوشی شما استفاده خواهد کرد.

تمامی مراحل ردیابی و کشف به صورت پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد

و ما شما را تنها نخواهیم گذاشت و تا تحویل گوشی تان ، راهنمایی تان خواهیم نمود، حتی اگر از پرداخت مابقی هزینه ها منصرف شوید.

مراحل ردیابی 

  1. در گام اول پیشنهاد می شود با مراجعه به یکی از دفاتر خدماتی امور مشترکین نسبت به قطع (سوزاندن) سیم کارت خود (سیم کارتی که در زمان مفقودی بر روی گوشی گم شده نصب شده بود) اقدام نمایید. این مرحله تاثیری در فرآیند رصد و کشف گوشی شما ندارد . لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی از سیم کارت شما ( و هزینه قبض !!! ) صرفا پیشنهاد می شود و هیچ گونه اجباری برای انجام این کار نمی باشد.
  2. در گام دوم با ثبت شماره سریال گوشی یا تبلت خود در این سامانه، مراحل ردیابی گوشی را شروع کنید.. مسلماً ردیابی و پیگیری قضایی گوشی یا تبلت گم شده شامل هزینه هایی می باشد. که اگر شخصا هم بخواهید با مراجعه به کلانتری، دادسرا، اپراتور های مختلف و .. اقدام کنید مسلما علاوه بر زمان زیادی که اتلاف می شود مطمئنا هزینه های به مراتب بیشتری در بر خواهد داشت. و چه بسا به دلیل طولانی شدن روند حقوقی ، از ادامه کار منصرف شوید..!!
  3. ما با استفاده از روش های نوین و الگوریتم های جدید و با همکاری کارشناسان حقوقی و فنی ، گوشی یا تبلت گم شده (سرقتی/مفقودی ) شما را تا سه ماه آینده مورد پیگیری قرار خواهیم داد.. مطمئناً به محض روشن شدن گوشی/ تبلت گم شده، ما آن را ردیابی و کشف خواهیم کرد. پس از پایان سه ماه سرنوشت گوشی تان را مشخص کرده و از طریق پیامک به شما اطلاع می دهد. در پیامک ارسالی، ادامه روند(گام بعدی) به شما اطلاع داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.