روش ردیابی گوشی موبایل چگونه است؟

از طریق سایت گوشیمکو شما قادر خواهید بود در هر ساعتی از شبانه روز به صورت آنلاین ، گوشی گم شده خود را در سراسر کشور ردیابی کنید. شما می توانید با مراجعه به قسمت “ردیابی سریع” و تکمیل فرم مشخصات خود و گوشی گم شده تان ، فرآیند ردیابی و کشف گوشی گم شده تان را به بسپارید.

ردیابی گوشی موبایل در گوشیمکو به این صورت است که کارشناسان حقوقی و فنی این سامانه با استفاده از الگوریتم های نوین و فناوری های جدید و با استفاده از روش های حقوقی، اقدام به ردیابی، کشف و توقیف گوشی یا تبلت شما نموده و شما را به گمشده تان می رسانند.. در این روش گوشی موبایل و یا تبلت (سیم کارت خور ) مفقودی و یا مسروقه شما بدون توجه به زمان مفقودی و یا سرقتی، توسط سامانه های گوشیمکو مورد رصد قرار می گیرند.

در این روش گوشی موبایل و یا تبلت مفقودی تان از لحظه ثبت درخواست به مدت دو ماه مورد رصد قرار می گیرد.

و به محض روشن شدن گوشی موقعیت و مشخصات دارنده گوشی در سامانه ثبت می شود.

سپس طی پیامکی ادامه روند به مالک گوشی یا تبلت اطلاع داده می شود.

در پیامک ارسالی سامانه گوشیمکو اطلاعات کامل در خصوص ادامه روند پیگیری و تشریفات اداری اخذ گوشی از سارق و تحویل آن به مالک اصلی گوشی یا تبلت توضیح داده می شود.

 

***

 

۱.برای ثبت درخواست جدید کافی است روی منوی شروع ردیابی سریع کلیک کنید و یا از صفحه اصلی بر روی گزینه شروع ردیابی گوشی کلیک کنید.

پس از تکمیل فرم درخواست و پرداخت هزینه های مربوطه درخواست شما ثبت خواهد شد. نتیجه ردیابی به شماره موبایلی که در این فرم ثبت می کنید، ارسال خواهد شد.

۲.توجه داشته باشید که قبل از ثبت هرگونه درخواست ردیابی از موجود بودن جعبه گوشی تلفن همراه مورد نظر(مفقودی یا مسروقه) اطمینان حاصل کنید چرا که جعبه مذکور بعنوان سند مالکیت محسوب می شود و در صورت ردیابی موفق ملاک تحویل گوشی یا تبلت کشف شده، ارائه جعبه در مراجع قضایی خواهد بود.

۳.گوشی موبایل و یا تبلت (سیم کارت خور ) مفقودی و یا مسروقه بدون توجه به زمان مفقودی و یا سرقتی، توسط سامانه های گوشیمکو مورد رصد قرار می گیرند. لذا این سامانه امکان ردیابی گوشی هایی را که حتی چندین سال قبل تر مفقود یا مسروقه شده اند دارد.

۴.برای ردیابی توسط این سامانه هیچگونه نیازی به نصب یا فعال سازی نرم افزاریا تنظیمات خاصی قبل از مفقود شدن گوشی نمی باشد.

۵. هر گونه گوشی موبایل توسط این سامانه امکان ردیابی دارد و مدل یا برند گوشی مهم نیست.

۶.تا یک هفته پس از ثبت درخواست، متقاضی (مالک گوشی یا تبلت)  به هر دلیل مختار است که درخواست انصراف از ردیابی بدهد که در این صورت مبلغ واریزی عیناْ به حساب متقاضی (مالک گوشی یا تبلت) عودت خواهد شد. فقط کافی است با مراجعه به منوی انصراف از ردیابی در صفحه اصلی فرم مذکور را تکمیل و ارسال نماید

۷. با توجه به اینکه نتیجه ردیابی از طریق پیامک به اطلاع متقاضی اعلام می شود لذا ضمن دقت در تکمیل شماره موبایل در فرم درخواست ردیابی، در صورت عدم دریافت پیامک ، متقاضی (مالک گوشی یا تبلت)  و یا نمایندگان گوشیمکو می توانند از طریق گزینه پیگیری ردیابی در منوی اصلی درخواست پیگیری و ارسال مجدد آخرین وضعیت ردیابی را ثبت نمایند.

۹. ما در گوشیمکو تمام تلاش خود را با بکار گیری تجهیزات، دانش و تجربه بکار خواهیم بست تا گوشی یا تبلت مفقودی و یا مسروقه را ردیابی کنیم. ردیابی زمانی موفق خواهد شد که گوشی مورد نظر روشن باشد و اوراق نشده باشد و این حقیقت را می پذیریم که همیشه سارقان ممکن است یک قدم جلوتر باشند و احتمالا با روش هایی مانع از ردیابی شوند ولی در هر صورت ما تلاشمان را می کنیم تا تجربه لذت بخشی را برایتان هدیه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.