راهنمای نمایندگان گوشیمکو

با سلام

ضمن تبریک پیوستن شما به خانواده بزرگ نمایندگان گوشیمکو (سامانه ردیابی گوشی های موبایل و تبلت های مفقودی و مسروقه)

اگر تاکنون درخواست اخذ نمایندگی نداشتید و یا حساب کاربری شما فعال نشده است لطفا وارد این بخش شوید و یا با تلفن دفتر مرکزی تماس بگیرید.

از این پس شما می توانید بعنوان نماینده این مرکز، اقدام به ثبت درخواست ردیابی گوشی های موبایل و تبلت های مفقودی و مسروقه نمایید.

۱.برای بهره مندی از مزایای نمایندگی، می بایست ابتدا با نام کاربری و رمز عبور که توسط دفتر مرکزی در اختیار شما قرار گرفته شده است وارد سامانه شوید.

به محض ورود به سامانه ابتدا لیست درخواست های ثبت شده قبلی به همراه آخرین وضعیت ردیابی نمایش داده می شود.

برای ثبت درخواست جدید می بایست روی منوی شروع ردیابی سریع کلیک کنید و یا از صفحه اصلی بر روی گزینه شروع ردیابی گوشی کلیک کنید.

پس از تکمیل فرم درخواست و پرداخت هزینه های مربوطه درخواست شما ثبت خواهد شد.

۲.توجه داشته باشید که قبل از ثبت هرگونه درخواست ردیابی از موجود بودن جعبه گوشی تلفن همراه مورد نظر(مفقودی یا مسروقه) اطمینان حاصل کنید چرا که جعبه مذکور بعنوان سند مالکیت محسوب می شود و در صورت ردیابی موفق ملاک تحویل گوشی یا تبلت کشف شده، ارایه جعبه در مراجع قضایی خواهد بود.

۳.گوشی موبایل و یا تبلت (سیم کارت خور ) مفقودی و یا مسروقه بدون توجه به زمان مفقودی و یا سرقتی، توسط سامانه های گوشیمکو مورد رصد قرار می گیرند. لذا این سامانه امکان ردیابی گوشی هایی را که حتی چندین سال قبل تر مفقود یا مسروقه شده اند دارد.

۴.برای ردیابی توسط این سامانه هیچگونه نیازی به نصب یا فعال سازی نرم افزاریا تنظیمات خاصی قبل از مفقود شدن گوشی نمی باشد.

۵. هر گونه گوشی موبایل توسط این سامانه امکان ردیابی دارد و مدل یا برند گوشی مهم نیست.

۶.تا یک هفته پس از ثبت درخواست، متقاضی (مالک گوشی یا تبلت)  به هر دلیل مختار است که درخواست انصراف از ردیابی بدهد که در این صورت مبلغ واریزی عیناْ به حساب متقاضی (مالک گوشی یا تبلت) عودت خواهد شد. فقط کافی است با مراجعه به منوی انصراف از ردیابی در صفحه اصلی فرم مذکور را تکمیل و ارسال نماید

۷. با توجه به اینکه نتیجه ردیابی از طریق پیامک به اطلاع متقاضی اعلام می شود لذا ضمن دقت در تکمیل شماره موبایل در فرم درخواست ردیابی، در صورت عدم دریافت پیامک ، متقاضی (مالک گوشی یا تبلت)  و یا نمایندگان گوشیمکو می توانند از طریق گزینه پیگیری ردیابی در منوی اصلی درخواست پیگیری و ارسال مجدد آخرین وضعیت ردیابی را ثبت نمایند.

۸. در خصوص مزایای نمایندگی اینجا کلیک کنید.

۹. ما در گوشیمکو تمام تلاش خود را با بکار گیری تجهیزات، دانش و تجربه بکار خواهیم بست تا گوشی یا تبلت مفقودی و یا مسروقه را ردیابی کنیم. ردیابی زمانی موفق خواهد شد که گوشی مورد نظر روشن باشد و اوراق نشده باشد و این حقیقت را می پذیریم که همیشه سارقان ممکن است یک قدم جلوتر باشند و با روش هایی مانع از ردیابی شوند ولی در هر صورت ما تلاشمان را می کنیم.

۱۰. در صورت نیاز به راهنمایی و یا ارسال پیغام ضروری لطفا با شماره واتساپ  ۰۹۳۰۱۷۳۴۲۴۹ پیغام متنی ارسال کنید. این شماره قابلیت تماس تلفنی ندارد.